E-posta Desteği bilgi@fixteknoloji.com
Telefon Desteği 0212 421 32 11
Çalışma Saatleri Pzt. - Cuma / 09:00 - 18:00
Whatsapp Destek

About us

Fix Teknoloji - Biz Kimiz?

Fix Teknoloji 12 yılı aşkın  sektöründe prefosyonel kadrosuyla binlerce cihaz onarımı yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. 2-3 gün gibi hızlı bir onarım süresi, daha fazla müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe güçlü altyapımız ve deneyimli kadromuz ile yenilikçi ve başarılı projelere imza atmaktır.

Vizyonumuz

Firmamızı; Bilişim sektöründe teknolojik gelişmelerine yön veren, kurum, kuruluş ve bireylerin teknolojiyi en etkin biçimde kullanabilmeleri için yol gösteren, sektöründe kabul gören, güçlü, güvenilir ve öncü bir kurum haline getirmektir.

Hedefimiz

Müşterilerimizin verimlilik ve karlılıklarını artırabilmeleri için tüm bilişim gereksinimlerini bir noktadan sağlayabilmek, talep edilen ürün ve hizmette zaman,fayda, maliyet kıstaslarına uygun bir çözüm sunmak, güvenilir, güler yüzlü, müşterilerine karşı sorumlu bir yönetim anlayışı geliştirmek, hizmet verdiğimiz tüm kurum, kuruluşların kendi kuruluşumuz olduğunu düşünerek hizmet sunmaktır.

Çözümlerimiz

Bilişim sektörü ile ilgili, dünyanın en saygın üreticilerinin ürünleri ile proje hazırlanmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, anahtar teslim çözümler sunulmaktadır. 12 yıllık tecrübemizle…

Sektördeki yerimiz

Bilişim sektöründe sürekli büyüyen çözüm ve müşteri havuzu ile sektörde her zaman bilgi ve tecrübesi ile bir adım önde olduğunu, sahip olduğu yetki zenginliği ve kalifiye personeli ile birlikte verdiği hizmetlerle göstermektedir.

Let us help! If your phone has a broken front glass, non-responsive buttons, a broken camera, etc...

Cihazınız mı arızalandı? Endişelenmeyin. Bize ulaşabileceğiniz iletişim kanallarından ulaştığınızda 3 gün içinde arızalı cihazınızı adresinizden teslim alıp, adresinize onarımı yapılmış bir şekilde teslim ediyoruz.

32

Müşteri Desteği

Arızalı cihazınız hakkında gönderim öncesi detaylı bilgi alabilir, tarafımıza göndererek ücretsiz arıza tespit hakkınızdan yararlanabilirsiniz.

Read More
vxIZaobUs1YuZ2fP

Profesyonel Ekip

Ekibimiz kendi alanında en güncel teknik bilgiye sahiptir. Cihazınızın onarımı en kısa sürede onarılmaktadır.

Read More
puisDgWMEWs4DCsO

Garanti

Fix Teknoloji, arıza tespiti sonrası garantili bir şekilde cihazınızın onarımını gerçekleştirmektedir. Tarafınıza belirtilen garanti süresi dahilinde arıza yaşamanız halinde bakımınız ve onarımınız ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Read More

THE FLEETS GALLERY

WE ALWAYS USE BEST & FASTEST FLEETS

MEET OUR TEAM

DEDICATED & PROFESSIONALS

quickly arrange a service contract

You can sign a contract with us as a legal entity. For these clients we have separate price.

12 Years on Market
500 Happy Clients
25 Admission Points
85 People In Team